Ju jeni vizitori 4573541

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament me Pamje nga Deti
Ekskluzive
 • 4cf2a6db-fbda-4cc4-9fcc-9f627e4b3bc7
  Full Screen
  • 4cf2a6db-fbda-4cc4-9fcc-9f627e4b3bc7%1/4
  • 82045629-d971-4b68-ae72-bd96847f8e59%2/4
  • 079cbd61-5341-45d9-b7da-5cff3645865b%3/4
  • b0666bef-95b1-4843-a31b-3732d9387090%4/4
  1/4
  4cf2a6db-fbda-4cc4-9fcc-9f627e4b3bc7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 350
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 94 m²
  • Mbulim zone: 11 m²
   • per shitje 84 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Shkembi Kavajes, ne nje ndertim te viteve te fundit pallat shume cilesor me pamje 180 grade nga deti, ndertim vije e pare, shitet apartament me siperfaqe te shfrytezueshme 94 m2, i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje, tualet dhe ballkon, e cila ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Per detaje te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 11.00 m²
   • Zone interneti 94.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %