Ju jeni vizitori 4675114

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke are ne Autostrade
 • IMG_20160223_131907 (1)
  Full Screen
  • IMG_20160223_131907 (1)%1/6
  • IMG_20160223_131913%2/6
  • IMG_20160223_132358%3/6
  • IMG_20160223_132403%4/6
  • IMG_20160223_131915%5/6
  • IMG_20160223_131859%6/6
  1/6
  IMG_20160223_131907 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 916
  • Tipi i prones: Zone rurale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2 ha
   • per shitje 45 €
 • Detajet e prones

  Ne Autostraden Tirane - Durres, shitet toke me sip.200000 m2 , e gjitha bllok. Toka mund te shitet edhe ne pjese, ne varesi te deshires dhe kerkeses se klientit.
  Mund te perdoret per ndertime objektesh te ndryshme komerciale. Toka ndodhet vetem 5 minuta larg nga autostrada.
  Jeni te Mirepritur !
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 20000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %