Ju jeni vizitori 4572809

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Super Apartament 3+1, tek Kompleksi "Colombo" ne Porcelan
Ekskluzive
 • 12767759_10207094564940967_1228070452_n
  Full Screen
  • 12767759_10207094564940967_1228070452_n%1/16
  • 12782094_10207094563940942_1332627343_n%2/16
  • 12769559_10207094564740962_468738844_n%3/16
  • 12769567_10207094565620984_1747984494_n%4/16
  • 12442851_10207094564620959_1925640675_n%5/16
  • 12784594_10207094565140972_530917198_n%6/16
  • 12769490_10207094564260950_922709383_n%7/16
  • 12767318_10207094568461055_10754262_n%8/16
  • 12421507_10207094566421004_1690611938_n%9/16
  • 12767502_10207094569861090_1493491425_n%10/16
  • 12769449_10207094566861015_369279947_n%11/16
  • 12782454_10207094566020994_821070741_n%12/16
  • 12782287_10207094568261050_1584872383_n%13/16
  • 12782557_10207094569421079_297782224_n%14/16
  • 12788286_10207094567541032_2019714149_n%15/16
  • 12788104_10207094568581058_1719269863_n%16/16
  1/16
  12767759_10207094564940967_1228070452_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 297
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Profarma
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Xhanfize Keko
  • Zona e brendshme: 123 m²
  • Mbulim zone: 138 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 119 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset me te mira dhe me cilesore te kryeqytetit dhe vend shume te mire per te jetuar. Si per qetesine e zones edhe per komoditetin qe te ofron kompleksi. Kompleksi eshte me roje private dhe ka ambiente te perbashkta me gjelberim dhe pa makina. Apartamenti ndodhet ne kat te pare banimi 138 m2, i kompozuar ne 3 dhoma gjumi, 1 ambient ngrenie/ndenie shume spacioz, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne,dhe si mungon asgje per te jetuar. Apartamenti eshte i pajisur me sistem cheeler qe eshte i instaluar ne cdo dhome. Mobiljet jane shume cilesore dhe shume pak te perdorura,dhe mund te shiten bashke me apartamentin. Per nje vizite ne ambient mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 138.00 m²
   • Zone interneti 123.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %