Ju jeni vizitori 4141079

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje ne Tirane te Re
 • IMG_5492.JPG
  Full Screen
  • IMG_5492.JPG%1/11
  • IMG_5493.JPG%2/11
  • IMG_5490.JPG%3/11
  • IMG_5494.JPG%4/11
  • IMG_5486.JPG%5/11
  • IMG_5487.JPG%6/11
  • IMG_5488.JPG%7/11
  • IMG_5491.JPG%8/11
  • IMG_5489.JPG%9/11
  • IMG_5495.JPG%10/11
  • IMG_5496.JPG%11/11
  1/11
  IMG_5492.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 367
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Stadiumi Dinamo
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • per shitje 73 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te qeta te Tiranes se Re dhe te sapo rikonstruktuar komplet si lagje. Apartamenti eshte ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe eshte me orientim nga Perendimi. Salloni ka ballkon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per klinike ose biznes tjeter pasi ka akses direkt ne rruge.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %