Ju jeni vizitori 4585533

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Sarande
 • DSCN2085.JPG
  Full Screen
  • DSCN2085.JPG%1/12
  • DSCN2083.JPG%2/12
  • DSCN2077.JPG%3/12
  • DSCN2076.JPG%4/12
  • DSCN2075.JPG%5/12
  • DSCN2078.JPG%6/12
  • DSCN2079.JPG%7/12
  • DSCN2080.JPG%8/12
  • DSCN2081.JPG%9/12
  • DSCN2082.JPG%10/12
  • DSCN2084.JPG%11/12
  • aDSCN2086.JPG%12/12
  1/12
  DSCN2085.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 129
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 400 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne rugen e gjashte pran fshatit turistik 400 m2 dhe 150 metra linear mbi nivelin e detit
  Ky truall esht pothuajse gati per nje fillim te nje projekti te mundeshem
  Trualli esht i paguar ,me leje ndertimi dhe ne proces hipotekimi .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %