Ju jeni vizitori 4697267

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+2 per Shitje
 • a12 (1)
  Full Screen
  • a12 (1)%1/12
  • a10 (2)%2/12
  • a11 (3)%3/12
  • a6 (2)%4/12
  • a6 (3)%5/12
  • a5 (2)%6/12
  • a5 (3)%7/12
  • a3 (1)%8/12
  • a2 (2)%9/12
  • a7 (1)%10/12
  • a7 (4)%11/12
  • a8 (3)%12/12
  1/12
  a12 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 54
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Lulenore
  • Zona e brendshme: 132 m²
  • Zone toke: 132 m²
   • per shitje 133 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+2 per Shitje tek rreth rrotullimi i Zogut te zi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Ambjentet e brendshme jane te mire organizuara. Apartamenti disponon sistem individual ngrohje e ftohje, termoizolim, dopio xham, dhe nje mobilim te kendshem. Per me shume info na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 132.00 m²
   • Zone interneti 132.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %