Ju jeni vizitori 4615566

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Sarande shitet truall 200 m2
 • DSCN2054.JPG
  Full Screen
  • DSCN2054.JPG%1/17
  • Untitled%2/17
  • DSCN2053.JPG%3/17
  • DSCN2052.JPG%4/17
  • DSCN2056.JPG%5/17
  • DSCN2057.JPG%6/17
  • DSCN2058.JPG%7/17
  • DSCN2059.JPG%8/17
  • DSCN2060.JPG%9/17
  • DSCN2061.JPG%10/17
  • DSCN2065.JPG%11/17
  • DSCN2064.JPG%12/17
  • DSCN2063.JPG%13/17
  • DSCN2069.JPG%14/17
  • DSCN2068.JPG%15/17
  • DSCN2070.JPG%16/17
  • DSCN2071.JPG%17/17
  1/17
  DSCN2054.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 133
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 17 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall 200 m2 dhe 150 metra linear mbi nivelin e detit
  Ky truall esht ne proces hipotekimi,ndodhet pran kalas te lekursit dhe ka nje pamje te plot te detit jon liqenit te butrintit dhe qytetit te sarandes.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %