Ju jeni vizitori 4692602

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dupleks per Shitje ne Dhermi
Ekskluzive
 • 3b1f82f0-1734-4309-8397-d8a724527d45
  Full Screen
  • 3b1f82f0-1734-4309-8397-d8a724527d45%1/6
  • 18390711-fc42-452a-84fb-a031c6383758%2/6
  • 4814bd68-a7fe-463d-b67e-e10a868152d4%3/6
  • a12dd72b-4a3b-4130-9ebd-565cddc00868%4/6
  • c99a5cfa-60d7-4722-8d28-c59255f1762f%5/6
  • 5371fc7b-9828-40f6-8e52-4e959d2d1603%6/6
  1/6
  3b1f82f0-1734-4309-8397-d8a724527d45
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 378
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Dhermi
  • Qytet: Dhermi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 84 m²
  • Mbulim zone: 99 m²
   • per shitje 149 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje kompleks rezidencial ne plazhin e Dhermiut, prane detit shitet dupleks i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre bashkohore. Kompleksi eshte i mire administruar dhe ofron qetesi dhe komoditet fale organizimit te brendshem, hapsirave te gjelberuara si dhe rrethimit te jashtem me nje kurore ullishtesh dhe palmash.
  Dupleksi eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite nga afer ne prone!
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 99.00 m²
   • Zone interneti 84.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %