Ju jeni vizitori 4678055

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre per qira
 • GJENDJE EKZISTUESE-page-001
  Full Screen
  • GJENDJE EKZISTUESE-page-001%1/4
  • IMG_20160716_155349%2/4
  • IMG_20160716_155448%3/4
  • IMG_20160716_155455%4/4
  1/4
  GJENDJE EKZISTUESE-page-001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 375
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane ish ekspozites Shqiperia sot
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Nje mundesi per te organizuar hapsiren e brendshme te ambjentit sipas kerkeses se klientit,
  ambjenti eshte ne ndertim dhe mund te modifikohet lehtesisht ne kete faze qe ndodhet.
  ka nje pozicion shume te aksesueshem, dhe ne rruge shume te frekuentuar.
  Ndodhet ne katin e pare dhe me nje siperfaqe prej 130 m2, me fasad xhami me orientim nga rruga.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta