Ju jeni vizitori 4697226

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet shtepi private + truall ne zonen e plazhit
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/12
  • 2.JPG%2/12
  • 3.JPG%3/12
  • 4.JPG%4/12
  • 5.JPG%5/12
  • 6.JPG%6/12
  • 7.JPG%7/12
  • 8.JPG%8/12
  • 9.JPG%9/12
  • 10.JPG%10/12
  • 11.JPG%11/12
  • 12.JPG%12/12
  1/12
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 213
  • Dhomat gjumi: 14 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Shtepi fshati
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkallnur
  • zone: - - -
  • Adresa: ARAPAJ, DURRES
  • Zona e brendshme: 4.792 m²
  • Zone toke: 3.612 m²
   • per shitje 312 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi private me siperfaqe 547 m2 ne total dhe truall me siperfaqe 3612 m2.Shtepia eshte e ndertuar ne tre kate me siperfaqe 179 m2 secili kat. Kati i pare eshte i perbere nga nje soxhorno, kuzhine e vecuar, korridor i madh dhe nje tualet. Ne katin e syte, struktura perbehet nga 5 dhoma gjumi, 2 kuzhina te vecuara, 1 ballkon i gjate dhe 1 tualet. Kati i fundit eshte i perbere nga 4 dhoma, 1 kuzhine e vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone. Perrethe saj shtepia e rrethuar nga truall me siperfaqe 3612 m2, i cili mund te shitet i vecuar nga shtepia me cmim 74 000 euro/dynymi.Ndersa ne total cmimi i te gjithe siperfaqes se ndertimit dhe trualli eshte 312 000 euro.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 14
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • Sobe
   • pjatalares
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3612.00 m²
   • Zone interneti 4792.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %