Ju jeni vizitori 4614599

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • 12773188_1028299180564823_1474212739_o
  Full Screen
  • 12773188_1028299180564823_1474212739_o%1/16
  • 12810112_1029147680479973_720443375_o%2/16
  • 12442792_1028282157233192_1830539199_n%3/16
  • 12767316_1028282120566529_1258976188_n%4/16
  • 12528701_1028299213898153_1633251672_o%5/16
  • 12767792_1028282167233191_92572451_n%6/16
  • 12765707_1028298957231512_614026469_o%7/16
  • 12773420_1028298887231519_1996932161_o%8/16
  • 12776748_1028299120564829_1351139553_o%9/16
  • 12767845_1028298923898182_827227851_o%10/16
  • 12784247_1028282107233197_1788976589_n%11/16
  • 12788589_1028299087231499_1793843573_o%12/16
  • 12767481_1029146400480101_1266067982_n%13/16
  • 12787409_1028298637231544_897925031_o%14/16
  • 12765673_1028282787233129_251376293_o%15/16
  • 12752196_1028298980564843_1756906799_o%16/16
  1/16
  12773188_1028299180564823_1474212739_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 101
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Eltion Frroku
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno+kuzhine,1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon.
  E arreduar plotesisht ne menyre bashkekohore.Punime teper cilesore + dekor gipsi. Furnizohet me uje 24 ore + depozite. Internet i instaluar si dhe ruhet me sistem kamerash.Me mundesine e pershtatshme per ti bere dhe nje dhome shtese. I paisur me hipoteke. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone,na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 62.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %