Ju jeni vizitori 4614437

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra te Ambasador 3
 • image1.JPG
  Full Screen
  • image1.JPG%1/1
  1/1
  image1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 300
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 203 m²
  • Mbulim zone: 241 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient per zyra por mund te mobilohet dhe per banim sipas shijeve te klientit te Ambasador 3. Ndertim i ri i perfunduar ne 2015. Ambienti ndodhet ne katin e 12 i pershtatshem per zyra me orientim jug-perendim.Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 12
  • Siperfaqet
   • planimetria 241.00 m²
   • Zone interneti 203.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta