Ju jeni vizitori 4654005

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1, tek Medreseja
 • 12825393_10207186356755705_198198955_n
  Full Screen
  • 12825393_10207186356755705_198198955_n%1/7
  • 12834448_10207186356835707_528139570_n%2/7
  • 12834629_10207186356915709_883929802_n%3/7
  • 12833274_10207186355395671_777322870_n%4/7
  • 12804166_10207186355035662_2046347200_n%5/7
  • 12833189_10207186354555650_766240426_n%6/7
  • 12804109_10207186355155665_1497310776_n%7/7
  1/7
  12825393_10207186356755705_198198955_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 317
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 108 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit si dhe nje nga zonat me te qeta per te jetuar, prane zones se Medresese. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shume cilesor. Apartamenti eshte me hapsira shume te bollshme. 111 m2, ne certifikate pronesie, i kompozuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient ngrenie ndenie shume spacioz, korridor i madh, ballkon dhe 1 tualet (ka mundesi edhe per nje tjeter). Per nje vizite ne apartament, mos nguroni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %