Ju jeni vizitori 4606672

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke buze rruges se rinasit.
Ekskluzive
 • Full Screen
  • %1/5
  • %2/5
  • %3/5
  • %4/5
  • %5/5
  1/5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 417
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Rinasit, Buze rruges.
  • Zona e brendshme: 6.000 m²
  • Mbulim zone: 6.000 m²
  • Zone toke: 6.000 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Ka nje siperfaqe prej 6.000 m2 dhe eshte e pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

  Terreni eshte i sheshte.

  Toka kufizohet nga 3 anet e saj me rruge automobilistike ku njera prej tyre eshte rruga kryesore qe te con tek aeroporti 'Nen Tereza'.

  Mundesi e mire investimi.

  Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 6000.00 m²
   • Zone toke 6000.00 m²
   • Zone interneti 6000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %