Ju jeni vizitori 4614605

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • Picture4
  Full Screen
  • Picture4%1/8
  • Picture8%2/8
  • Picture1%3/8
  • Picture5%4/8
  • Picture6%5/8
  • Picture2%6/8
  • Picture7%7/8
  • image-d057bbb7739a852cb441265448974580e990955a2ade2688208c4eb58d2007b3-V%8/8
  1/8
  Picture4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 303
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 98 m²
  • Mbulim zone: 98 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane Gardes ne nje pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi,ballkon dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes nje zone e qete dhe me akses te menjehershem. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.00 m²
   • Zone interneti 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %