Ju jeni vizitori 4640403

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Dublex ne qytetin e Sarandes 200m2.
 • 12516916_195470370826361_1045738297_o
  Full Screen
  • 12516916_195470370826361_1045738297_o%1/27
  • 12842398_195470400826358_213612948_o%2/27
  • 12823054_195470287493036_1719647355_o%3/27
  • 10589221_195470387493026_2070418967_o%4/27
  • 12837415_195470430826355_1757995302_o%5/27
  • 12722472_195470300826368_737049173_o%6/27
  • 12059974_195470510826347_1405162895_o%7/27
  • 12001977_195470157493049_989340781_o%8/27
  • 12165587_195470110826387_494529332_o%9/27
  • 12171982_195470347493030_372129967_o%10/27
  • 12380911_195470094159722_1428524421_o%11/27
  • 12380913_195470354159696_1327382184_o%12/27
  • 12242979_195470290826369_1694867714_o%13/27
  • 12422167_195470324159699_450103842_o%14/27
  • 12422175_195470120826386_947939973_o%15/27
  • 12790165_195470504159681_150864607_o%16/27
  • 12823098_195470490826349_10725785_o%17/27
  • 12822656_195470167493048_1467596924_o%18/27
  • 12837359_195470130826385_851554814_o%19/27
  • 12837483_195470464159685_1905067753_o%20/27
  • 12837571_195470310826367_1781500301_o%21/27
  • 12837547_195470144159717_1366028004_o%22/27
  • 12837660_195470100826388_1807554463_o%23/27
  • 12842398_195470114159720_1528286859_o%24/27
  • 12837744_195470277493037_168072609_o%25/27
  • 12842635_195470270826371_1838184487_o%26/27
  • 12842422_195470170826381_1444920783_o%27/27
  1/27
  12516916_195470370826361_1045738297_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 137
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 60 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Dublexi ndodhet ne katin e 5te banim,si edhe ne nje nder rruget me te frekuentuara dhe qendrore te qytetit.
  Detaje per ambjentin :
  -Nxjerrje kalldaje te perfunduara nafte ose korent (sipa deshires)
  - Panel diellor.
  -Korent trefazor
  -Parketi eshte dru lis masiv si dyert edhe shkalla e dublexit.
  Orjentimi i tije eshte Jug-perendim me nje pamje te plot dhe te qart nga deti.
  Dublexi shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me dokumentacion te plot.
  Per nje vizite ne kete prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone toke 60.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %