Ju jeni vizitori 4589150

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje.
 • 12675094_245588909112928_712357801_o
  Full Screen
  • 12675094_245588909112928_712357801_o%1/8
  • 12421981_245588122446340_470527052_o%2/8
  • 12499341_245588869112932_174496303_o%3/8
  • 12476716_245588939112925_1381945770_o (1)%4/8
  • 12499365_245588929112926_1974508589_o%5/8
  • 12528799_245588922446260_1659134159_o%6/8
  • 12837362_245588915779594_694465757_o%7/8
  • 12842597_245588902446262_355738974_o%8/8
  1/8
  12675094_245588909112928_712357801_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 138
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 68 m²
  • Zone toke: 8 m²
   • per shitje 48 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me punime shume cilesore ne nje pallate te ri ne qytetin e Sarandes.
  Apartamenti perbehet prej nje dhome gjumi plus tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti Jon.
  Prona ka ndricmin te plote diellor dhe ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe turistike ne vijen e dyte te detit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.00 m²
   • Zone toke 8.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %