Ju jeni vizitori 4615495

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Ndertesa bashke me aktivitetin ne Babrru!
 • DSC05063.JPG
  Full Screen
  • DSC05063.JPG%1/12
  • DSC05061.JPG%2/12
  • DSC05065.JPG%3/12
  • DSC05066.JPG%4/12
  • DSC05068.JPG%5/12
  • DSC05069.JPG%6/12
  • DSC05072.JPG%7/12
  • DSC05075.JPG%8/12
  • DSC05074.JPG%9/12
  • DSC05071.JPG%10/12
  • DSC05076.JPG%11/12
  • DSC05077.JPG%12/12
  1/12
  DSC05063.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 55
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te Babrruse, fare prane Komunes, jepet me qira nje ndertim i ri i ndare ne 3 aktivitete te ndryshme, ne gjendje pune dhe me klientele te rregullt! Kati i pare eshte i organizuar ne dy dyqane, secili me siperfaqe 50 m2 (Nje binznes funkision si pasticeri, binzesi tjeter si Parukeri dhe Kozmetike). Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe sherben si dyqan Nuserie, por mund te sherbeje dhe per aktivitete te ndryshme, si Bar- Restorant, Mini-Market, etj Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta