Ju jeni vizitori 4640236

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 te Ministria e Mbrojtjes
 • 10295565_971138579599097_2088297577742807107_o
  Full Screen
  • 10295565_971138579599097_2088297577742807107_o%1/7
  • 10644589_971138649599090_1194409876688324732_o%2/7
  • 10463721_971138556265766_6892425150684015068_o%3/7
  • 1556282_971138459599109_6769314974421976259_o%4/7
  • 12391320_971138482932440_2079017935750320890_n%5/7
  • 10454277_971138522932436_9194048901976036944_o%6/7
  • 920770_971138622932426_163039368057407437_o%7/7
  1/7
  10295565_971138579599097_2088297577742807107_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 75
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Ministri e Mbrojtjes
  • Zona e brendshme: 121 m²
  • Mbulim zone: 133 m²
   • per shitje 64 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane Ministrise se Mbrojtes, tek pallatet e 'Gjeneralit' ndodhet apartamenti ne katin e dyte ne nje ndertim egzistues, por ndertim shume cilsesor dhe totalisht i rikonstruktuar. Hapesira e gjere dhe lartesia e madhe (3.3 m2) brenda ne apartament si dhe mobilimi modern e bejne ate nje apartament luksos dhe te rehatshem. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon i madh me guzhine te vecuar, nje tualet me dritare, nje korridor, si dhe nje ballkon. (Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qira 300 euro/muaj, qe dmth nje mundesi e mire dhe per investim) Per me shume informacion na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 133.00 m²
   • Zone interneti 121.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %