Ju jeni vizitori 4638624

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per shitje ne Rr. Pjeter Budi
 • 20160311_130617
  Full Screen
  • 20160311_130617%1/4
  • 20160311_130625%2/4
  • 20160311_130634%3/4
  • 20160311_130652%4/4
  1/4
  20160311_130617
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 304
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient per shitje ne Rr. Pjeter Budi. Ambienti mund te jete i pershtatshem per zyra ose edhe per ndertime. Ka nje siperfaqe prej 70m2. Eshte shume afer rruges kryesore dhe ka mundesi parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jei te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %