Ju jeni vizitori 4694106

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qira prane Gardes
 • 20160311_103210
  Full Screen
  • 20160311_103210%1/4
  • 20160311_103149%2/4
  • 20160311_103127%3/4
  • 20160311_103140%4/4
  1/4
  20160311_103210
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 305
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Lidhja e Prizerenit
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial prane Gardes. Objekti eshte i ri dhe i paperdorur, vendosur ne nje zone shume te preferuar. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. Ka nje siperfaqe te pershtatshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta