Ju jeni vizitori 4677015

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit
 • 12421298_10209204579617339_2115311342_n
  Full Screen
  • 12421298_10209204579617339_2115311342_n%1/6
  • 12834778_10209204580777368_218994151_n%2/6
  • 12722219_10209204581297381_2144651294_o%3/6
  • 12499435_10209204581697391_1271303894_o%4/6
  • 12324988_10209225181332369_1250125423_n%5/6
  • 12380358_10209225180892358_372929319_n%6/6
  1/6
  12421298_10209204579617339_2115311342_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 396
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi KIKA
  • Zona e brendshme: 97,80 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqje 108m2 dhe 50m2 verande. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe verande. Per nje informacion me te detajuar ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 97.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %