Ju jeni vizitori 4614454

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent 200 m2
 • IMG_20160315_102005
  Full Screen
  • IMG_20160315_102005%1/6
  • IMG_20160315_102017%2/6
  • IMG_20160315_102029%3/6
  • IMG_20160315_102042%4/6
  • IMG_20160315_102116%5/6
  • IMG_20160315_102128%6/6
  1/6
  IMG_20160315_102005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 398
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Vangjel Noti" Prane Doganes
  • Zona e brendshme: 200 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ka nje lartesi mbi 4 m dhe nje siperfaqe te brendshme 200 m2 dhe krijon mundesine per te shfrytezuar hapsiren perpara objektit.
  Gjithashtu eshte i kompletuar me sistem tre fazor ka ndricim natyral ne te gjithe siperfaqen e tij gjithashtu ka dhe nje tualet, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si magazina, punishte etj.
  Pozicionuar buze rruge shume e aksesueshme dhe fare prane hyrjes se autostrades Tirane-Durres.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta