Ju jeni vizitori 4592684

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qira!
 • 12784621_1286442684706100_733257525_n
  Full Screen
  • 12784621_1286442684706100_733257525_n%1/1
  1/1
  12784621_1286442684706100_733257525_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 196
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Mbulim zone: 87 m²
   • Per qira  1 150 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambjent per qira , me siperfaqe totale 87 m2 ne katin e pare. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri dhe me fasade nga rruga ndaj dhe do ishte e pershtatshme per biznese te ndryshme. Cmimi per kete ambient perfshin edhe taksat ,ndaj per cdo vizite ne prone ju mireprese te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta