Ju jeni vizitori 4628920

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 ne Plazh
 • IMG_7684
  Full Screen
  • IMG_7684%1/7
  • IMG_7681%2/7
  • IMG_7677%3/7
  • IMG_7674%4/7
  • IMG_7676%5/7
  • IMG_7691%6/7
  • IMG_7687%7/7
  1/7
  IMG_7684
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 215
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi Iliria
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2 ne Iliria, Plazh.Ne strukturen e tij apartamenti eshte i perbere nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet 30 000 euro. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • Mbulesa
   • Sobe
   • furnizime
   • dush 1
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Sherbim kuzhine
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marjola Toska
  Telefone: +355369807680 / +355699807680
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %