Ju jeni vizitori 4615475

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial Bar Kafe per shitje
 • IMG-20160223-WA0030
  Full Screen
  • IMG-20160223-WA0030%1/6
  • IMG-20160223-WA0001%2/6
  • IMG-20160223-WA0014%3/6
  • IMG-20160223-WA0026%4/6
  • IMG-20160223-WA0027%5/6
  • IMG-20160223-WA0029%6/6
  1/6
  IMG-20160223-WA0030
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 369
  • Tipi i prones: Bar
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
  • Zona e brendshme: 98 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial per shitje Bar Kafe .Ambjenti eshte teresisht i arreduar me arkitekt dhe me nje stil bashkekohor . Ambjenti ndodhet ne katin epare te nje kompleksi te ri pallatesh me orjentim nga rruga kryesore . Ambjenti shitet se bashku me investimin dhe biznesin. Ne investim perfishen te arredimi tavolinat ,karriget , banaku i cili eshte teresisht i veshur me banak frigoriferik inox ,vetratat te cilat jane me palosje ijapin mundesi ambjentit per hapsire me te madhe ne ditet me diell. Egziston mundesia e shitjes se biznesit dhe dhenia me qira e tij .Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %