Ju jeni vizitori 4673386

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje / Qera
 • a21
  Full Screen
  • a21%1/18
  • a20%2/18
  • a1%3/18
  • a5%4/18
  • a3%5/18
  • a7%6/18
  • a9%7/18
  • a10%8/18
  • a8%9/18
  • a11%10/18
  • a12%11/18
  • a13%12/18
  • a15%13/18
  • a14%14/18
  • a17%15/18
  • a16%16/18
  • a19%17/18
  • a18%18/18
  1/18
  a21
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 59
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Ndroq-Durres
  • Zona e brendshme: 672 m²
  • Zone toke: 672 m²
   • per shitje 300 000 €
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per Shitje / Qera ne Ndroq. Vila perbehet nga dy kate me bodrum dhe nençati. Ka nje siperfaqe ndertimi 308m2 plus 90 m2 taraca e lidhur ne papafingon, e mundshme per mbules. Vila eshte e pozicionuar nga Lindje-Jug-Perendim me pamje kryesore nga Jugu. Vila ka sistem ngroje ne te gjitha ambjentet si dhe dy oxhaqe fuksional, Njeri me system ngrojje me ajer dhe tjetri me system ngrohje me uje I lidhur me sistemin qendrore te viles. Vila ndahet; Bodrumi eshte i perbere nga nje siperfaqe 80m², nga nje dhome ku jane te vendosura pompat dhe kaldaje gazit, nje salon ne te cilen eshte vendosur nje bilardo, nje dhome kantina, lavanteria dhe banja.Kati i pare eshte e perbere nga nje soxhiorno e madhe me dy abjente ndenje, me oxhak me ngrohje me ajer ambjent gatimi, tre dhoma gjumi dhe banjo. Kati i dyte ka nje soxhorno te madhe me oxhak (kaldaje me dru) e lidhur me sistemin qendror te shtepise, dy dhoma gjumi seicila me ballkon, dhe banjo. Kati i trete ka nje sip 45m² (papafingo) qe mund te perdoret per studio ose dhome per miq, gjithashtu ka nje tarace me sip 80m² me nje panorama teper te bukur. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone toke 672.00 m²
   • Zone interneti 672.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %