Ju jeni vizitori 4615538

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial
 • DSC06389.JPG
  Full Screen
  • DSC06389.JPG%1/3
  • DSC06391.JPG%2/3
  • DSC06392.JPG%3/3
  1/3
  DSC06389.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 108
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr: Mine Peza
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 95 000 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial brenda unazes ne nje zone shume te zhvilluar dhe i pershtatshem per cdo lloje aktiviteti. Me punime teper cilesore dhe nje pamje terheqese.
  Disponon dokumentat hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne prone,ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %