Ju jeni vizitori 4692486

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira ne zonen e Bllokut
 • 20160317_100959
  Full Screen
  • 20160317_100959%1/12
  • 20160317_101021%2/12
  • 20160317_101009%3/12
  • 20160317_101354%4/12
  • 20160317_101206%5/12
  • 20160317_101339%6/12
  • 20160317_101151%7/12
  • 20160317_101420%8/12
  • 20160317_101537%9/12
  • 20160317_101440%10/12
  • 20160317_101512%11/12
  • 20160317_100913%12/12
  1/12
  20160317_100959
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 310
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Bogdani
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament per qira tek zona e bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kushina me vete, dy tualete dhe dy ballkone. Disponon nje mobilim te thjeshte gjithashtu edhe nje depo te vogel. Vendosur ne katin e shtate. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta