Ju jeni vizitori 4164729

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Qera te Hekla Center
 • IMG-20160319-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20160319-WA0001%1/9
  • DSC_1575.JPG%2/9
  • IMG-20160319-WA0003%3/9
  • IMG-20160319-WA0002%4/9
  • DSC_1580.JPG%5/9
  • DSC_1578.JPG%6/9
  • DSC_1581.JPG%7/9
  • IMG-20160319-WA0023%8/9
  • IMG-20160319-WA0017%9/9
  1/9
  IMG-20160319-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 405
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 141 m²
  • Condo cmim: 10 €
  • Taksa bashkiake: 90 €
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera apartament prane kompleksit Hekla Center . Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha gjerat e nevojshme . Ambjenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , kuzhine te vecante , 2 dhoma gjumi ,2 banjo , 1 ballkon dhe nje korridor i bollshem. Sistem qendror ngrohje dhe ftohje . 24 ore Admistrim dhe mirembajtje shume e mire e ambjenteve te perbashketa .Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 141.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta