Ju jeni vizitori 4589258

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Artificial
 • IMG_1805.JPG
  Full Screen
  • IMG_1805.JPG%1/7
  • IMG_1803.JPG%2/7
  • IMG_1805.JPG%3/7
  • IMG_1808.JPG%4/7
  • IMG_1813.JPG%5/7
  • IMG_1809.JPG%6/7
  • IMG_1814.JPG%7/7
  1/7
  IMG_1805.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 197
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni Artificial i Tiranes
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe 128 m2 ndodhet ne katin e 5-te. Organizimi i dhome ndenje dhe guzhine e perbashket, brendeshem 2 dhoma gjumi dy ballkone dhe nje tualet. Apartementi ka koridor ne te gjithe gjatesin e apartamentit. planimetria e rregullt te jep mundesin per ndryshime ne apartament. Per nje vizit ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %