Ju jeni vizitori 4688173

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • 20160123_125937_001-01
  Full Screen
  • 20160123_125937_001-01%1/8
  • 20160123_125838_001-01%2/8
  • 20160123_125958_002-01%3/8
  • 20160123_130143_001-01%4/8
  • 20160123_130107_001-01%5/8
  • 20160123_130404-01%6/8
  • 20160123_130338_001-01%7/8
  • 20160123_130028_001-01%8/8
  1/8
  20160123_125937_001-01
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 63
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 123 m²
  • Zone toke: 123 m²
   • per shitje 280 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje tek Ambasador 3. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit te fundit. Ka akses ne rruget e Tiranes. Ka nje pamje te Tiranes. Ka nje planimetri te rregullte. Disponon certifikate pronesie. Apartamenti ka dhe nje vend parkimi. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 123.00 m²
   • Zone interneti 123.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 12
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %