Ju jeni vizitori 4640342

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje
 • IMG-20160126-WA0052
  Full Screen
  • IMG-20160126-WA0052%1/15
  • IMG-20160126-WA0045%2/15
  • IMG-20160126-WA0049 - Copia%3/15
  • IMG-20160126-WA0057%4/15
  • IMG-20160126-WA0048 - Copia%5/15
  • IMG-20160125-WA0017%6/15
  • IMG-20160125-WA0015%7/15
  • IMG-20160126-WA0050 - Copia%8/15
  • IMG-20160126-WA0053 - Copia%9/15
  • IMG-20160126-WA0060%10/15
  • IMG-20160125-WA0016%11/15
  • IMG-20160126-WA0047 - Copia%12/15
  • IMG-20160126-WA0042%13/15
  • IMG-20160126-WA0062%14/15
  • IMG-20160126-WA0059%15/15
  1/15
  IMG-20160126-WA0052
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 64
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 126 m²
  • Zone toke: 126 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Shitje perballe Ambasades Amerikane. Apartamente ndodhet ne nje pallate te mire, ka nje organizim shume te mire te hapesirave te brendshme. Ka akses shume te mire ne rruget e tiranes. Apartamenti disponon dhe nje garazhd. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • Zone toke 126.00 m²
   • Zone interneti 126.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 11
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %