Ju jeni vizitori 4650836

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament me cmim okazion
 • DSC_6006.JPG
  Full Screen
  • DSC_6006.JPG%1/17
  • DSC_6007.JPG%2/17
  • DSC_6009.JPG%3/17
  • DSC_6010.JPG%4/17
  • DSC_6011.JPG%5/17
  • DSC_6014.JPG%6/17
  • DSC_6015.JPG%7/17
  • DSC_6020.JPG%8/17
  • DSC_6022.JPG%9/17
  • DSC_6023.JPG%10/17
  • DSC_6024.JPG%11/17
  • DSC_6026.JPG%12/17
  • DSC_6027.JPG%13/17
  • DSC_6030.JPG%14/17
  • DSC_6032.JPG%15/17
  • DSC_6043.JPG%16/17
  • DSC_6045.JPG%17/17
  1/17
  DSC_6006.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 420
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Oxhaku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Qemal Stafa, Porcelan
  • Zona e brendshme: 101 m²
  • Mbulim zone: 101 m²
  • Zone toke: 101 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne 10 vitet e fundit.
  Eshte i organizur ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet.
  Apartamenti eshte i kuruar ne detaje dhe mobiljet teper moderne.
  Investimi i kryer ne apartament para 11 muajsh kap vleren 40.000 euro dhe jane te ruajtura nje pjese e faturave e blerjeve.
  Cmimi i diskutueshem.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.00 m²
   • Zone toke 101.00 m²
   • Zone interneti 101.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %