Ju jeni vizitori 4190492

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Pazari i Ri
 • 20160530_124814
  Full Screen
  • 20160530_124814%1/6
  • 20160530_124802%2/6
  • IMG_1492.JPG%3/6
  • IMG_1491.JPG%4/6
  • IMG_1494.JPG%5/6
  • 20160530_124739%6/6
  1/6
  20160530_124814
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 328
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Qemal Stafa, tek tregu I bicikletave
  • Zona e brendshme: 126 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament me siperfaqe 126 m2, me certifikate pronesie, i organizuar me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, vend ndenjie i madh dhe 2 ballkone. Apartamenti ka hapesire te madhe ku te jep mundesine te riorganizohet ne 3 dhoma gjumi
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 126.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta