Ju jeni vizitori 4582027

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Ministria e Jashtme
 • IMG_0829.JPG
  Full Screen
  • IMG_0829.JPG%1/6
  • IMG_0825.JPG%2/6
  • IMG_0821.JPG%3/6
  • IMG_0822.JPG%4/6
  • IMG_0820.JPG%5/6
  • IMG_0818.JPG%6/6
  1/6
  IMG_0829.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 329
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tefta Tashko Koco
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Vllazen Huta, mbrapa Ministrise se Jashtme
  • Zona e brendshme: 95 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Ngjitur me Ministrine e Jashtme shitet apartament me siperfaqe 95m2, me certifikate pronesie, i organizuar me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore, vend ndenjie dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 8 te fundit te nje pallati te ri, i orientuar 2 dhomat nga jugu te cilat shohin nga Lana dhe salloni perendim cka e ben qe te kete shume drite dhe nje pamje te lire.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %