Ju jeni vizitori 4573460

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament dubleks 2+1 me Qira prane Qendres se Tiranes
Ekskluzive
 • 20160311_172046
  Full Screen
  • 20160311_172046%1/7
  • 20160311_172053%2/7
  • 20160311_172059%3/7
  • 20160311_172114%4/7
  • 20160311_172142%5/7
  • Master bedroom 1.1%6/7
  • Master Bedroom 1%7/7
  1/7
  20160311_172046
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 87
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  DETAJET E PRONES

  Jepet me qira Apartament Dubleks 2+1, pranë sheshit Skenderbej, në Fillim të rrugës së Kavajes në një nga zonat më të aksesueshme. Apartamenti ka pamje shume te bukur nga Perëndimi. Pallat është i ri me administrim, 2 ashensorë. Apartamenti është në gjendje shumë të mirë, mobilim komod. Eshtë i organizuar në 2 dhoma të mëdha gjumi, soxhorno me kuzhine të përbashket, holl, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ju ftojmë të na kontaktoni për 1 vizitë në pronë.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta