Ju jeni vizitori 4572851

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet magazine me qira
 • IMG_20160322_100548
  Full Screen
  • IMG_20160322_100548%1/4
  • IMG_20160322_100544%2/4
  • IMG_20160322_100552%3/4
  • IMG_20160322_100601%4/4
  1/4
  IMG_20160322_100548
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 408
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane "Top Channel" Mzeze.
  • Zona e brendshme: 250 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Magazina ka nje siperfaqje te brendshme prej 250 m2 dhe nje lartesi prej 5m.
  Krijon mundesine per te shfrytezuar hapsiren perpara objektit.
  Aksesohet lehtesisht prej rruges kryesore, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta