Ju jeni vizitori 4135695

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qira
 • DSC_7325.JPG
  Full Screen
  • DSC_7325.JPG%1/8
  • DSC_7335.JPG%2/8
  • DSC_7326.JPG%3/8
  • DSC_7327.JPG%4/8
  • DSC_7328.JPG%5/8
  • DSC_7329.JPG%6/8
  • DSC_7330.JPG%7/8
  • DSC_7331.JPG%8/8
  1/8
  DSC_7325.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 930
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 135 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e ish Bllokut jepet me qira ambient per zyra ne katin e 3-te te nderteses.
  Me nje organizim te brendshem te perbere nga 4 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone, ambienti eshte gjysme i mobiluar.
  I modeluar me shume shije dhe me dekorim modern te brendshem, ambienti eshte shume i kendshem.
  Per vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 135.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta