Ju jeni vizitori 4676927

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i Tiranes
 • IMG_0931.JPG
  Full Screen
  • IMG_0931.JPG%1/3
  • IMG_0929.JPG%2/3
  • IMG_0937 (1).JPG%3/3
  1/3
  IMG_0931.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 336
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Kosovareve,
  • Zona e brendshme: 124,50 m²
  • Mbulim zone: 124,50 m²
  • Taksa bashkiake: 1 €
   • per shitje 199 000 €
 • Detajet e prones

  Prane Liqenit te Tiranes, Rr. e Kosovareve ne nje ndertim te ri i cili mbaron ne fund te vitit shitet ap. me siperfaqe 124.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te banimit dhe orientohet i gjithi nga jugu cka e ben te kete shume drite.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.50 m²
   • Zone interneti 124.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %