Ju jeni vizitori 4677030

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qira Rr.Elbasanit
 • 20160318_193602
  Full Screen
  • 20160318_193602%1/5
  • 20160318_193444%2/5
  • 20160318_193454%3/5
  • 20160318_193528%4/5
  • 20160318_193520%5/5
  1/5
  20160318_193602
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 318
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Zona e brendshme: 45 m²
  • Mbulim zone: 45 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i perbere nga nje dhome te madhe te ndare ne dy pjese me mur gipsi por qe mund te pershtatet lehtesisht sipas kerkesave te klientit dhe nje tualet. Eshte e pershtatshme per zyra ose per kurse te ndryshme.Eshte ne nje zone te qete me mundesi parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 45.00 m²
   • Zone interneti 45.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta