Ju jeni vizitori 4571198

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 prane Liqenit Artificial
 • peti 015
  Full Screen
  • peti 015%1/4
  • peti 014%2/4
  • peti 020%3/4
  • peti 019%4/4
  1/4
  peti 015
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 421
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 69,60 m²
  • Mbulim zone: 79,60 m²
   • per shitje 42 000 €
 • Detajet e prones

  Pozicionuar ne zonen e Liqenit Artificial perball Farit.Shitet apartament 70m2 organizuar ne ambjent ndenjie ,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 79.60 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 69.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %