Ju jeni vizitori 4628792

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 te pallatet Agimi
 • DSC06514.JPG
  Full Screen
  • DSC06514.JPG%1/10
  • DSC06501.JPG%2/10
  • DSC06503.JPG%3/10
  • DSC06500.JPG%4/10
  • DSC06505.JPG%5/10
  • DSC06506.JPG%6/10
  • DSC06510.JPG%7/10
  • DSC06511.JPG%8/10
  • DSC06508.JPG%9/10
  • DSC06512.JPG%10/10
  1/10
  DSC06514.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 112
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevari Bajram Curri Pallatet Agimi
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 1 300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore te pallatet Agimi. Eshte i organizuar ne nje holl pritjeje+kuzhine,3dhoma,1 korridor,1 tualet,1 ballkon. gjithashtu ka dhe nje verande 100m2 ne tarrace me mundesi shfrytezimi.Disponon dokumentacionin hipotekor te plote. Per me teper info ose vizite ne prone,ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %