Ju jeni vizitori 4572860

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1, 130m2 te "KRISTAL CENTER"
 • DSC06532.JPG
  Full Screen
  • DSC06532.JPG%1/8
  • DSC06544.JPG%2/8
  • DSC06543.JPG%3/8
  • DSC06542.JPG%4/8
  • DSC06538.JPG%5/8
  • DSC06536.JPG%6/8
  • DSC06535.JPG%7/8
  • DSC06537.JPG%8/8
  1/8
  DSC06532.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 113
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Bill Klinton
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane 'Kopeshtit Botanik', ne nje zone te qete,larg zhurmave dhe smogut, me nje pamje panoramike te qytetit, ndodhet apartmenti ne katin e 6-te ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nderteses dhe eshte i perbere nga nje korridor, dy dhoma gjumi, nje sallon me guzhine, dy tualate, nje ballkon, si dhe nje verande te madhe e cila mund te shfrytezohet dhe si nje dhome shtese. Per me shume informacion na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %