Ju jeni vizitori 4698234

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira tek Liceu Artistik
 • photo 4 (1).JPG
  Full Screen
  • photo 4 (1).JPG%1/7
  • photo 1 (1).JPG%2/7
  • photo 5.JPG%3/7
  • photo 4 (2).JPG%4/7
  • photo 4.JPG%5/7
  • photo 1.JPG%6/7
  • photo 2.JPG%7/7
  1/7
  photo 4 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 324
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira, 2+1. I mobiluar ne menyre moderne, vendosur ne nje zone te preferuar te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Qendra e qytetit
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta