Ju jeni vizitori 4575201

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit. Me Orjentim nga Lindja dhe Perendimi. Punimet shume cilesore.
Ekskluzive
 • DSC00685.JPG
  Full Screen
  • DSC00685.JPG%1/7
  • DSC00686.JPG%2/7
  • DSC00689.JPG%3/7
  • DSC00687.JPG%4/7
  • DSC00695.JPG%5/7
  • DSC00696.JPG%6/7
  • DSC00691.JPG%7/7
  1/7
  DSC00685.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 101
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit.
  Me Orjentim nga Lindja dhe Perendimi.
  Punimet shume cilesore.
  Na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta