Ju jeni vizitori 4697293

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Per Shitje
 • IMG_0348 - Copy
  Full Screen
  • IMG_0348 - Copy%1/11
  • IMG_0342%2/11
  • IMG_0344%3/11
  • IMG_0345%4/11
  • IMG_0349 - Copy%5/11
  • IMG_0331%6/11
  • IMG_0324%7/11
  • IMG_0336%8/11
  • IMG_0356%9/11
  • 1%10/11
  • IMG_0358%11/11
  1/11
  IMG_0348 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: RING 1
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Aleksandri i Madh,Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 101,60 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 në Unazën e Re, Sipërfaqe 116 m2 dhe Certifikatë pronësie (Hipotekë). Apartamenti është i organizuar në korridor+dhomë ndenje dhe kuzhinë+dhomë cifti+ dhomë fëmijëshi+ parabanjë/ lavanderi+banjë+ballkon. Arredimi është bërë me projekt të detajuar nga Arkitekti dhe në stilin modern. Materialet hidraulike+sistemi (Chiller) ngrohje/ ftohje. Instalimet elektrike dhe ndricimi janë tërësisht të reja dhe shumë cilësore. Vetratat termike/ akustike. Shitet 82000 (euro) i mobiluar ose 72.000 (Euro) pjesërisht i mobiluar. Për më shumë informacion dhe detaje, jeni të ftuar të vizitojmë apartamentin së bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
   • Zone interneti 101.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %