Ju jeni vizitori 4615579

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Qira, Apartament 2+1
 • 2016-04-05 12.26.23
  Full Screen
  • 2016-04-05 12.26.23%1/9
  • 2016-04-05 12.18.54%2/9
  • 2016-04-05 12.23.07%3/9
  • 2016-04-05 12.26.54%4/9
  • 2016-04-05 12.34.27%5/9
  • 2016-04-05 12.24.10%6/9
  • 2016-04-05 12.25.49%7/9
  • 2016-04-05 12.32.00%8/9
  • 2016-04-05 13.09.03%9/9
  1/9
  2016-04-05 12.26.23
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 359
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 108 000 €
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane Liqenit te Thate, tek kompleksi Colombo.
  Zona eshte e qete dhe shume e preferuar. Ambientet e jashtme te perbashketa jane te organizuara mire, gjelberim, stola.
  Apartamenti eshte pozicionuar ne kat te 2, orientimi jug-perendim.
  Organizuar: 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 2 tualete, 1 ballkon.
  Apartamenti disponon certifikate pronesie.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %