Ju jeni vizitori 4572759

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira 2+1
 • IMG_20160408_151346
  Full Screen
  • IMG_20160408_151346%1/8
  • IMG_20160408_151308%2/8
  • IMG_20160408_151157%3/8
  • IMhttp://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/85111d19-077e-4b9e-8387-6149e7e7213fG_20160408_151250%4/8
  • IMG_20160408_151411%5/8
  • IMG_20160408_151305%6/8
  • IMG_20160408_151356%7/8
  • IMG_20160408_151236%8/8
  1/8
  IMG_20160408_151346
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 431
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Perball pallateve "Agimi"
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • Per qira  430 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti jepet me qira per banim ose zyre. Ka nje organizim prej 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, aneks gatimi, dhe 1 tualet.
  Ndodhet fare prane rruges se unazes dhe ka mundesi parkimi.
  Ambjenti eshte i pa mobiluar.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta