Ju jeni vizitori 4675197

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient te ish Blloku
 • DSC06606.JPG
  Full Screen
  • DSC06606.JPG%1/2
  • DSC06605.JPG%2/2
  1/2
  DSC06606.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 118
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Nikolla Tupe
  • Zona e brendshme: 15 m²
  • Mbulim zone: 15 m²
   • Per qira  210 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qera nje nder zonat te frekueuentuara te Tiranes perkatesisht ne Bllok.Ambienti eshte i pershtatshem per cfardolloj bisnensi dhe ka nje siperfaqe prej 15 m2 .Per me shume informacion na kontaktoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 15.00 m²
   • Zone interneti 15.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta